Szukaj

O nas

                      Troszeczkę o nas ;-) 

Zespół muzyczny "FENIX” powstał 2000 roku . Występujemy w składzie 4-osobowym. Każda osoba posiada odpowiednie przygotowanie muzyczne, które na bieżąco doskonali. Naszą pracę wykonujemy z pasją i zaangażowaniem bo kochamy to robić. Możemy sprostać każdemu rodzajowi oprawy muzycznej według wytycznych osoby zamawiającej. 

Organizujemy , konkursy, zabawy, oczepiny zgodnie z życzeniami bawiących się.. Dysponujemy własnym sprzętem nagłaśniającym i oświetleniowym. Sprzęt, którego używamy wyprodukowany został przez znanych markowych producentów. gwarantuje on wysoką jakość i niezawodność. 

Własnym transportem dojedziemy nawet w najdalsze zakątki kraju (i nie tylko).
 Posiadamy bardzo szeroki i niepowtarzalny repertuar. Gramy zarówno utwory minionych lat jak i współczesne, aktualnie górujące na listach przebojów. Specjalizujemy się przede wszystkim w polskiej i zagranicznej muzyce rozrywkowej , począwszy od lat 60-tych, skończywszy na starannie wyselekcjonowanych przebojach współczesnych. Cały czas trzymamy rękę na pulsie rynku muzycznego i staramy się być na bieżąco ze wszystkimi nowościami.
 
Proponujemy Państwu wykonanie przez nasz zespół oprawy muzycznej imprezy typu: -) 
uroczystości weselnej -) 
bankietów -)
18-stki -) 
bale karnawałowe,
 sylwestrowe -) 
Zabawy taneczne -)
 dancingi -)
 inne imprezy okolicznościowe 
Jesteśmy elastyczni, potrafimy dostosować muzykę do danego towarzystwa W czasie przerwy na życzenie może grać muzyka Zabawiamy ludzi przy stołach przygrywając na akordeonie, saksofonie. Do zobaczenia na parkiecie.
 ZESPÓŁ MUZYCZNY „FENIX” KONTAKT: MARCIN WALCZAK Kom: 503 092 173